UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Icon
gl: Icona

en: Component
gl: Compoñente

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Media
gl: Medios

en: Widget
gl: Control

en: Colors
gl: Cores

en: Color
gl: Cor

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
