UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Required
he: נדרש

en: Icon
he: סמל

en: Component
he: רכיב

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Media
he: מדיה

en: Widget
he: וידג'ט

en: Colors
he: צבעים

en: Color
he: צבע

en: Select
he: בחר

en: Image style
he: סגנון תמונה
