UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Required
hr: Nužno

en: Icon
hr: Ikona

en: Component
hr: Komponenta

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Media
hr: Mediji

en: Widget
hr: Cinculator

en: Color
hr: Boja

en: Image style
hr: Stil slike
