UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Color
hy: Գույն
