UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Enable
is: Virkja

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Icon
is: Táknmynd

en: Component
is: Íhlutur

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Color
is: Litur
