UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Enable
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Required
ja: 必須

en: Icon
ja: アイコン

en: Component
ja: コンポーネント

en: Before
ja: 前

en: After
ja: 後

en: Media
ja: メディア

en: Widget
ja: ウィジェット

en: Color
ja: 色

en: Select
ja: 選択

en: Bundles
ja: バンドル

en: Hide title
ja: タイトルを非表示

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: Title display
ja: タイトルの表示

en: Wrapper CSS classes
ja: ラッパーのCSSクラス
