UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Required
ku: پێویستە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
