UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Required
lt: Privalomas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Component
lt: Komponentas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Color
lt: Spalva

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Invisible
lt: Nematomas

en: Title display
lt: Pavadinimo atvaizdavimas

en: Wrapper CSS classes
lt: Wrapper CSS klasės
