UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Required
lv: Obligāts

en: Icon
lv: Ikona

en: Component
lv: Komponents

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Media
lv: Multivide

en: Widget
lv: Logrīks

en: Colors
lv: Krāsas

en: Color
lv: Krāsa

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Image style
lv: Attēla stils
