UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Color
ml: നിറം
