UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Color
mn: Өнгө
