UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Required
mr: आवश्यक

en: Colors
mr: रंग

en: Color
mr: रंग
