UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Media
ne: मिडिया

en: Color
ne: रंग
