UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Enable
oc: Activar

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Required
oc: Requesit

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: Media
oc: Mèdia

en: Select
oc: Seleccionar

en: Bundles
oc: Paquets

en: Image style
oc: Estil d'imatge
