UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Required
os: Æнæмæнг
