UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Description
si: විස්තරය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි
