UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Required
sl: Obvezno

en: Widget
sl: Gradnik

en: Color
sl: Barva
