UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Required
sq: Kërkohet

en: Color
sq: Ngjyra
