UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Edit
sr: Измени

en: Icon
sr: Икона

en: Component
sr: Компонента

en: Color
sr: Боја
