UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Required
ta: தேவை

en: Color
ta: நிறம்
