UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Required
ta: தேவை

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Before
ta: முன்

en: After
ta: பிறகு

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Widget
ta: விட்ஜெட்

en: Color
ta: நிறம்

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்
