UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Required
th: จำเป็น

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: Media
th: สื่อ

en: Widget
th: วิดเจ็ต

en: Color
th: สี

en: Select
th: เลือก

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
