UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Required
ast: Requeríu
