UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Required
ca: Necessari

en: Icon
ca: Icona

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Media
ca: Multimèdia

en: Widget
ca: Giny

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Title display
ca: Visualització del títol

en: New group %label successfully created.
ca: S'ha creat correctament el nou grup %label.

en: Wrapper CSS classes
ca: Classes CSS de l'embolcall
