UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enable
cy: Galluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Component
cy: Cydran

en: Before
cy: Cynt

en: After
cy: Ar ôl

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Color
cy: Lliw

en: Select
cy: Dewis

en: Image style
cy: Arddull delwedd
