UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་
