UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Required
eo: Bezonata

en: Component
eo: Komponanto

en: Color
eo: Koloro

en: Image style
eo: Bilda stilo
