UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Title
es: Título

en: delete
es: eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Enable
es: Activar

en: Edit
es: Editar

en: None
es: Ninguno

en: Required
es: Obligatorio

en: Icon
es: Icono

en: Component
es: Componente

en: Before
es: Antes

en: After
es: Después

en: Media
es: Multimedia

en: Widget
es: Control

en: Colors
es: Colores

en: Select
es: Seleccionar

en: Bundles
es: Paquetes

en: Hide title
es: Ocultar título

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: Are you sure you want to delete the group %group?
es: ¿Seguro que desea eliminar el grupo %group?

en: New group %label successfully created.
es: Nuevo grupo %label creado correctamente.
