UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: Color
gu: રંગ

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
