UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Required
hu: Szükséges

en: Icon
hu: Ikon

en: Component
hu: Összetevő

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Media
hu: Média

en: Widget
hu: Felületi elem

en: Colors
hu: Színek

en: Color
hu: Szín

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Image style
hu: Képstílus

en: Invisible
hu: láthatatlan

en: Are you sure you want to delete the group %group?
hu: %group csoport biztosan törölhető?

en: New group %label successfully created.
hu: Új %label csoport sikeresen létrehozva.

en: Wrapper CSS classes
hu: Befoglaló CSS-osztályok
