UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Icon
jv: Ikon

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Widget
jv: Piranti

en: Color
jv: Kelir

en: Image style
jv: Gagrag gambar
