UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Component
ka: კომპონენტი

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Media
ka: მედია

en: Color
ka: ფერი
