UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Required
kk: Қажетті

en: Color
kk: Түс
