UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Required
km: ទាមទារ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Color
km: ពណ៌

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
