UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Component
kn: ಘಟಕ

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Colors
kn: ಬಣ್ಣಗಳು

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ
