UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Color
my: အရောင်
