UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Required
nn: Påkrevd

en: Color
nn: Farge
