UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ
