UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Required
pl: Wymagane

en: Icon
pl: Ikona

en: Component
pl: Komponent

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Colors
pl: Kolory

en: Color
pl: Kolor

en: Select
pl: Wybierz

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Are you sure you want to delete the group %group?
pl: Czy na pewno usunąć grupę %group?

en: New group %label successfully created.
pl: Utworzono nową grupę %label.

en: Wrapper CSS classes
pl: Klasy CSS elementu otaczającego
