UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Required
ps: غوښتى

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Media
ps: رسنۍ

en: Widget
ps: کاروونی

en: Color
ps: رنګ

en: Select
ps: غوره

en: Bundles
ps: بنډلونه
