UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Enable
ro: Activare

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Required
ro: Necesar

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Component
ro: Componentă

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: Color
ro: Culoare

en: Select
ro: Alege

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Image style
ro: Stil imagine

en: Invisible
ro: Invizibil
