UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Required
sk: Povinné

en: Icon
sk: Ikona

en: Component
sk: Komponent

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Media
sk: Médiá

en: Color
sk: Farba

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Select
sk: Zvoľte

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Image style
sk: Štýl obrázka
