UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enable
sv: Aktivera

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Icon
sv: Ikon

en: Component
sv: Komponent

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: Colors
sv: Färger

en: Color
sv: Färg

en: Select
sv: Välj

en: Bundles
sv: Paket

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Are you sure you want to delete the group %group?
sv: Är du säker på att du vill radera gruppen %group?

en: New group %label successfully created.
sv: Nya gruppen %label skapades utan problem.

en: Wrapper CSS classes
sv: CSS-klasser för omslutare
