UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Enable
te: చేతనించు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Before
te: ముందు

en: After
te: తరువాత

en: Color
te: రంగు

en: Select
te: ఎంచుకోండి
