UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: None
ug: يوق

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Media
ug: مېدىيا

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Color
ug: رەڭ
