UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enable
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Required
ur: درکار

en: Icon
ur: آئیکن

en: Component
ur: جزو

en: Color
ur: رنگ
