UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Enable
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Component
vi: Thành phần

en: Before
vi: Trước

en: After
vi: Sau

en: Media
vi: Phương tiện

en: Color
vi: Màu sắc

en: Select
vi: Chọn

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: Invisible
vi: Vô hình
