UI Patterns Settings (8.x-2.1-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Value
ur: قیمت

en: Group
ur: گروپ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Mapping
ur: میپنگ
