UI Patterns Settings (8.x-2.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Value
is: Gildi

en: Group
is: Hópur

en: Links
is: Hlekkir

en: Number
is: Númer

en: Settings
is: Stillingar

en: Menu
is: Valmynd

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Url
is: Vefslóð

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Please select
is: Veljið

en: Media Library
is: Margmiðlunarsafn
