UI Patterns Settings (8.x-2.2-alpha1) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Value
tr: Değer

en: Group
tr: Grup

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Number
tr: Sayı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Menu
tr: Menü

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Textfield
tr: Metin alanı

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: Token
tr: Simge

en: Select
tr: Seç

en: Mapping
tr: Eşleştirme

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Field mapping
tr: Alan eşleme

en: Radios
tr: Radyo düğmeleri

en: Please select
tr: Lütfen seçiniz

en: Media Library
tr: Medya Kütüphanesi

en: @name field is required.
tr: @name alanı zorunludur.

en: Initial visibility level
tr: Başlangıçtaki görünürlük düzeyi

en: Number of levels to display
tr: Görüntülenecek düzey sayısı
